Dostawa ładunków drobnicowych na trasie Polska-Indie

od 1 do 25 palet

Dostawa ładunków drobnicowych na trasie Polska-Indie

od 1 do 25 palet

Kalkulator kosztów wysyłki

Skontaktuj się z nami

Odprawa celna

Pomoc z dokumentami

Ładunek drobnicowy

Indywidualny pojazd

Dostawa towarów do Indii może odbywać przy pomocy wielu różnych środków transportu. Możliwy jest przewóz ładunków Indie-Polska w kontenerach, na paletach lub w skrzyniach. Fracht lotniczy jest w tym przypadku najszybszą formą dostawy, będzie więc idealny dla zleceń, gdzie liczy się czas. Ładunek z Polski do Indii może być też transportowany poprzez fracht morski, na masowcach, które składują kontenery. Transport ładunków do Indii możliwy jest też poprzez międzynarodowy transport towarów samochodem oraz międzynarodowy transport kolejowy.

Rodzaje transportu:

Transport lotniczy

3-5
dni

Transport samochodowy

-
dni

Transport morski

od 35
dni

Transport kolejowy

-
dni

Rodzaje opakowań ładunków:

Opakowania kartonowe

Opakowanie folią stretch

Pudło ze sklejki

Drewniana skrzynia

Jak przewożony jest Twój ładunek?

Skonsolidowane ładunki transportowane z Polski do Indii lub z Indii do Polski składają się z kilku małych partii, które należą do różnych właścicieli.

Przewóz ładunków Indie-Polska

Indie to jedna z największych gospodarek świata – kraj ten szybko goni Chiny. Nic więc dziwnego, że kraje Europy, w tym Polska, chętnie importują towary z tego wielkiego kraju, jak również sprzedają tam swoje towary. Teraz dzięki wielu dostępnym rodzajom transportów oferowanych przez Acland jest to jeszcze łatwiejsze!

Eksport Indie – co sprzedajemy do Indii?

Wśród polskich towarów w Indiach największym powodzeniem cieszą się produkty przemysłu elektrycznego oraz mechanicznego. Dużą częścią eksportu z Polski do Indii są również produkty przemysłu chemicznego: wyroby gumowa czy chemia organiczna.

Importuj Indie-Polska – co najchętniej ściągamy z tego kraju?

Polska jest jednym z największych importerów z Indii w Europie. Najchętniej ściągamy produkty z przemysłu chemicznego, włókienniczego, jak i elektrycznego. Z Indii kupujemy też wyroby z metali szlachetnych.

Transport Indie

Lotniczy transport

Indie – Polska – lotniczy transport to najszybsza droga

Jeżeli importujemy towar z Indii i zależy nam na czasie, to najlepszą opcją będzie oczywiście transport lotniczy. Wraz z wszelkimi formalnościami takie zlecenie może potrwać od 3 do 5 dni. Przewóz ładunków Indie-Polska przy pomocy samolotu będzie więc o wiele szybszy niż na przykład transport morski. Oczywiście jest to również droższa opcja, dlatego wybierają ją klienci, dla których liczy się czas.

Morski transport

Kontener Indie-Polska – ile trwa transport towarów drogą morską?

W przypadku transportu morskiego to będzie on trwał od 35 dni wzwyż. Dużo zależy oczywiście od portu w Indiach, ponieważ jest ich wiele i są one rozrzucone po całym kraju. Chociaż transport ładunków do Indii w ten sposób zajmuje dłużej, to jest to opcja bardzo opłacalna finansowo, dlatego decyduje się na nią wielu klientów.

Transport ładunków do Indii

wybierz zaufaną firmę logistyczną

Ze względu na ilość towarów, jakimi można handlować z Indiami, jak również dużą odległość, jaka nas dzieli od tego kraju, w przypadku importu lub eksportu z Indii na pewno będziemy chcieli wybrać firmę logistyczną, która zapewni bezpieczeństwo naszych przesyłek. Acland to dobry wybór, który sprawia, że możemy wybierać spośród wielu rodzajów transportu, a przy tym mieć pewność niskich cen.