Transport samochodowy

Ten rodzaj transportu to nic innego jak dostawa towarów drogą lądową. Przewóz towarów transportem samochodowym to najpopularniejsza forma nie tylko w Europie, ale na całym świecie. Jej plusem jest korzystny stosunek ceny do jakości.

W tym zakresie oferujemy:

  • międzynarodowy transport towarów samochodem
  • międzynarodowy transport ładunków drobnicowych
  • transport towarowy do Polski
  • transport drogowy ładunków ponadgabarytowych

Co wyróżnia przewóz ładunków transportem samochodowym?

Międzynarodowy transport drogowy towarów jest najbardziej bezpośrednią formą dostawy: towar może trafić z punktu A do punktu B bez konieczności przeładunków oraz pośredników. Zwiększa to oczywiście bezpieczeństwo samego ładunku, zmniejsza koszt całego zlecenia i skraca jego czas.

Transport międzynarodowy oznacza mniejsze koszty dla klientów

Usługi transportu drogowego mają wiele zalet w porównaniu z innymi rodzajami transportu. Jeśli spojrzeć na kapitał wymagany do transportu drogowego, jest on znacznie mniejszy niż w przypadku innych środków transportu, takich jak fracht lotniczy czy morski. Dla klientów, dla których liczy się przede wszystkim niski koszt przewozu ładunków, dostawa towarów drogą lądową będzie na pewno najlepszą opcją.

Usługa od drzwi do drzwi

Niezrównaną zaletą transportu drogowego jest to, że zapewnia on usługę „od drzwi do drzwi”. Transport drogowy jest jedynym środkiem transportu, który zapewnia dowóz bezpośrednio do miejsca docelowego. Porównując to do transportu kolejowego lub lotniczego, gdzie najpierw trzeba dostarczyć przesyłkę do terminala transportowego, aby później znowu wybrać inny środek transportu, jest to na pewno opcja związana z mniejszą ilością przeładowywania i wypełniania dokumentów. Dzięki transportowi drogowemu możliwe jest załadowanie towaru u źródła (np. u producenta) i dostarczenie go bezpośrednio do punktu docelowego (np. klienta).

Indywidualne podejście

Analiza potrzeb klientów

Wieloletnie doświadczenie

Transport ciężarówką zapewnia elastyczność i możliwość dojazdu w różne zakątki świata

Wiele miejsc na świecie nie ma dostępu do portów, lotnisk, czy torów kolejowych. Ciężarówki dojadą prawie w każdy zakątek świata.

Transport międzynarodowy ciężarówką ma jeszcze jedną zaletę: jest bardzo elastyczny. Transport drogowy posiada pod tym względem ogromną przewagę nad innymi rodzajami transportu. Trasy i terminy można łatwo i szybko zmieniać zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów bez większego problemu. Niezależnie od tego, czy jest to międzynarodowy transport ładunków drobnicowych, czy transport drogowy ładunków ponadgabarytowych, jest to w wielu przypadkach najwygodniejsza forma transportu.