Dostawa ładunków drobnicowych na trasie Polska – Korea

od 1 do 25 palet

Dostawa ładunków drobnicowych na trasie Polska – Korea

od 1 do 25 palet

Kalkulator kosztów wysyłki

Skontaktuj się z nami

Odprawa celna

Pomoc z dokumentami

Ładunek drobnicowy

Indywidualny pojazd

Dostawa towarów do Korei może odbywać przy pomocy wielu różnych środków transportu. Możliwy jest przewóz ładunków Korea-Polska w kontenerach, na paletach lub w skrzyniach. Fracht lotniczy jest w tym przypadku najszybszą formą dostawy, będzie więc idealny dla zleceń, gdzie liczy się czas. Ładunek drobnicowy z Korei może być też transportowany poprzez fracht morski, na masowcach, które składują kontenery. Transport ładunków do Korei możliwy jest też poprzez międzynarodowy transport towarów samochodem oraz międzynarodowy transport kolejowy.

Rodzaje transportu:

Transport lotniczy

3-5
dni

Transport samochodowy

-
dni

Transport morski

od 35
dni

Transport kolejowy

-
dni

Rodzaje opakowań ładunków:

Opakowania kartonowe

Opakowanie folią stretch

Pudło ze sklejki

Drewniana skrzynia

Jak przewożony jest Twój ładunek?

Skonsolidowane ładunki transportowane z Polski do Korei lub z Korei do Polski składają się z kilku małych partii, które należą do różnych właścicieli.

Przewóz ładunków Korea-Polska

W 2020 roku przychody z eksportu Korei Południowej wyniosły aż 512 miliardów dolarów. Z tej kwoty eksport wart aż 47 miliardów trafił do Unii Europejskiej, w tym Polski. Najczęściej importowanymi towarami z tego kraju są:

Różnego rodzaju maszyny

Urządzenia
elektroniczne

Sprzęt
transportowy

Produkty
chemiczne

Eksport Polska - Korea – fracht morski

Z Korei Południowej do Polski wiedzie długa droga, dlatego często najlepszą metodą transportu jest droga morska. Ten rodzaj transportu dzieli się na transport FCL i LCL. Niezależnie od tego czy Twoje towary wypełnią cały kontener, czy chcesz go dzielić z innymi firmami, Twoja przesyłka z Korei (lub do niej) trafi na miejsce w nienaruszonym stanie.
Transport ładunków do Korei tą metodą może trwać kilka tygodni, więc jest to idealna opcja dla firm, dla których niski koszt jest ważniejszy niż szybka dostawa.

Porty w Korei

Korea Południowa leży na półwyspie, w związku z tym ma wiele portów, co ułatwia planowanie frachtu morskiego do tego kraju. Główne porty kontenerowe znajdują się w Busan, Gwangyang i Incheon.

Korea-Polska – lotniczy transport

Fracht lotniczy jest zdecydowanie najdroższym rozwiązaniem, ale za to oferuje najkrótszy czas transportu i duże bezpieczeństwo przesyłki. Głównym portem lotniczym w Korei Południowej jest międzynarodowe lotnisko Incheon. Znajduje się ono na liście pięciu największych lotnisk typu cargo na świecie – w 2018 roku obsłużyło 2,8 mln ton przeładunków.
Dzięki frachtowi lotniczemu do Korei możemy transportować ładunki o dużej wadze i gabarytach, które nie nadają się na przykład do transportu drogowego. Transport lotniczy z Korei trwa 2-3 dni.

Importuj Korea-Polska

dostępne opcje pakowania

W przypadku tej trasy i możliwych na niej środkach transportu dostępne mamy następujące rodzaje opakowań ładunków:

Opakowania kartonowe

Opakowanie folią stretch

Pudło ze sklejki

Drewniana skrzynia

Z Acland nie musisz martwić się odprawą celną

Oprócz różnych form transportu do Korei oraz z niej oferujemy również zajęcie się wszelką dokumentacją celną: wypełnimy ją za Ciebie, co znacznie ułatwi oraz przyspieszy cały proces. Dostawa z Korei z Acland jest maksymalnie uproszczona.