Dostawa ładunków drobnicowych na trasie Polska-Turcja

od 1 do 25 palet

Dostawa ładunków drobnicowych na trasie Polska-Turcja

od 1 do 25 palet

Kalkulator kosztów wysyłki

Skontaktuj się z nami

Odprawa celna

Pomoc z dokumentami

Ładunek drobnicowy

Indywidualny pojazd

Dostawa towarów z Turcji może odbywać przy pomocy wielu różnych środków transportu. Możliwy jest przewóz ładunków Turcja-Polska w kontenerach, na paletach lub w skrzyniach. Fracht lotniczy jest w tym przypadku najszybszą formą dostawy, będzie więc idealny dla zleceń, gdzie liczy się czas. Ładunek z Polski do Turcji może być też transportowany poprzez fracht morski, na masowcach, które składują kontenery. Transport ładunków do Turcji możliwy jest też poprzez międzynarodowy transport towarów samochodem oraz międzynarodowy transport kolejowy.

Rodzaje transportu:

Transport lotniczy

3-5
dni

Transport samochodowy

7-14
dni

Transport morski

10-14
dni

Transport kolejowy

12-17
dni

Rodzaje opakowań ładunków:

Opakowania kartonowe

Opakowanie folią stretch

Pudło ze sklejki

Drewniana skrzynia

Jak przewożony jest Twój ładunek?

Skonsolidowane ładunki transportowane z Polski do Turcji lub z Turcji do Polski składają się z kilku małych partii, które należą do różnych właścicieli.

Przewóz ładunków ZEA-Turcja

Turcja jest najważniejszym partnerem handlowym Polski wśród krajów Bliskiego Wschodu. Zarówno eksport z Turcji do Polski, jak i eksportowanie naszych towarów do tego kraju, stale się rozwija. Z tego kraju najczęściej importujemy towary przemysłu włókienniczego, z którego słynie Turcja.
Z kolei Turcja najchętniej ściąga z Polski urządzenia mechaniczne, nowoczesne maszyny, żywność, produkty wykonane z metali nieszlachetnych oraz pojazdy.

Ze względu na położenie Turcji i jej bliskość do Polski (w porównaniu np. do krajów Azji czy USA) możliwe opcje transportu to:

Transport drogowy

Fracht lotniczy

Transport kolejowy

Fracht morski

Transport ładunków Turcja – Polska – do jakich części Turcji dowozimy towary?

Ponieważ Turcja jest bardzo dobrze skomunikowana, zarówno jeśli chodzi o drogi i koleje, jak i lotniska i porty, towary można transportować praktycznie do każdego zakątka tego kraju. Oczywiście największymi centrami handlu są miasta jak Stambuł, Ankara, Antalya czy Izmir. To właśnie tam trafia najwięcej przesyłek.

Transport samochodowy

Polska – Turcja – transport samochodowy

Wraz z rosnącym zainteresowaniem produktami z Turcji, jak również możliwościami eksportu z naszego kraju, rynek przewozowy na trasie Polska-Turcja bardzo się rozwija. Organizowane są zarówno przewozy całopojazdowe, jak i LTL (częściowe). Dotyczy to zarówno eksportu, jak i importu.

Lotniczy transport

Turcja – Polska – lotniczy transport ładunków

Ta forma transportu zajmuje 3-5 dni i jest wybierana w przypadku konieczności szybkiej dostawy produktów – np. ze względu na ich czas przydatności. Transport ładunków z Turcji frachtem lotniczym to najdroższa opcja transportu, ale również najszybsza.

Transport kolejowy

Transport kolejowy – przewóz ładunków Turcja Polska

Na trasie Polska – Turcja przewóz kolejowy ładunków trwa zazwyczaj 12-17 dni, w zależności od miasta odbioru i dostawy. Jest to więc opcja dla firm, którym zależy na niskiej cenie transportu i których towary nie muszą być dostarczone „na już”. Jest to też na pewno bezpieczna forma dostawy niezależna od sytuacji na drogach czy warunków pogodowych.

Morski transport

Turcja – Polska – transport ładunków z Turcji drogą morską

Ten rodzaj transportu trwa podobnie do dostawy ładunków z Turcji ciężarówką – od 10 do 14 dni. Duża ilość portów w Turcji sprawia, że jest to chętnie wybierana przez klientów opcja, która jest też bardziej atrakcyjna cenowa niż np. fracht lotniczy. Dlatego jeżeli nie zależy nam tak na czasie, transport ładunków z Turcji drogą morską będzie idealną opcją.