Firma logistyczna «AcLand»
Logistyka transportu międzynarodowego
i odprawy celne

Eksport towarów z USA do Polski: w czym możemy Ci pomóc?

spedycja USA Polska

Eksport towarów z USA do Polski to proces wymagający starannej organizacji i ścisłej współpracy z profesjonalnymi partnerami logistycznymi. Acland dysponuje sporym doświadczeniem w spedycji na trasie USA-Polska i świadczy kompleksowe usługi w tym obszarze. W tym artykule dowiesz się, jak możemy pomóc Ci w sprawnym przeprowadzeniu dostawy towarów z USA.

Wycena kosztów wysyłki z USA do Polski

Jednym z pierwszych kroków przy eksportowaniu towarów jest ocena kosztów wysyłki. Nasz zespół specjalistów pomoże Ci dokładnie oszacować wszystkie koszty związane z np. transportem samochodowym w USA czy też dostawą lotniczą towarów z USA. Dotyczy to nie tylko samego przewozu, ale także opłat celnych, podatków czy ubezpieczenia. Dzięki temu będziesz móc dokładnie zaplanować swoje wydatki i uniknąć nieprzewidzianych kosztów.

Pomoc przy dokumentach odprawy celnej

Procedury celne mogą być skomplikowane, zwłaszcza w przypadku międzynarodowego eksportu. Acland zapewni Ci kompleksową pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów odprawy celnej, w tym deklaracji eksportowych, faktur handlowych czy listów przewozowych. Dzięki temu Twój towar np. z kontenerów 40 HC i 20 DC z USA będzie mógł szybko i sprawnie przejść przez procedury celne, bez zbędnych opóźnień.

Wsparcie w organizacji transportu towarów

Transport towarów z USA do Polski może odbywać się na wiele różnych sposobów – drogą morską, lotniczą, samochodową czy nawet kolejową. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy pomóc Ci wybrać optymalną metodę transportu, uwzględniającą zarówno koszty, jak i terminowość dostawy. Dodatkowo zapewnimy kompleksową organizację transportu, dbając o to, aby Twoje ładunki z Polski do USA dotarły do celu szybko i bezpiecznie.

Porada doświadczonego specjalisty

Profesjonalne porady przydadzą się zarówno doświadczonym eksporterem, jak firmom dopiero zaczynającym swoją przygodę z międzynarodowym handlem. Z przyjemnością doradzimy Ci, jak zoptymalizować koszty transportu, jakie dokumenty są niezbędne do odprawy celnej czy jakie są aktualne przepisy dotyczące eksportu towarów do Polski. Możemy też przygotować dopasowany do Twoich potrzeb plan np. transportu ładunku skonsolidowanego z USA czy też import palety z USA do Polski.

Czytaj także

3 najważniejsze terminale kontenerowe w Polsce
Polska jest ważnym krajem w międzynarodowym transporcie towarów w kontenerach morskich, zwłaszcza w obszarze regionu bałtyckiego. Do najważniejszych portów w...
Transport kolejowy cargo z Chin: co warto wiedzieć?
Transport kolejowy cargo stanowi coraz poważniejszą konkurencję dla transportu morskiego i dostaw lotniczych towarów z Chin. Jego rosnąca popularność zdecydowanie...

Formularz kontaktowy

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zaakceptuj, by korzystać z serwisu.