Firma logistyczna «AcLand»
Logistyka transportu międzynarodowego
i odprawy celne

Międzynarodowy handel produktami rolnymi: co warto wiedzieć o naszych usługach?

Międzynarodowy handel

Acland od lat działa w międzynarodowym handlu produktami rolnymi. W tej branży zapewniamy szeroki wachlarz usług i to nie tylko z zakresu logistyki, która jest naszym głównym rodzajem działalności. W tym artykule dowiesz się, w jakich aspektach handlu produktami rolnymi możesz nawiązać z nami współpracę. Miłej lektury!

Sprzedaż produktów rolnych

Choć jesteśmy przede wszystkim firmą logistyczną, to prowadzimy również działalność związaną ze sprzedażą produktów rolnych. Współpracujemy z dużymi producentami rolnymi i małymi hurtowniami, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom:

  • sprzedaż cukru,
  • sprzedaż zboża,
  • sprzedaż ziarna słonecznika,
  • sprzedaż oleju słonecznikowego.

Produkty rolne sprawnie sprowadzamy z różnych części świata, w czym bez wątpienia pomaga nam nasze bogate doświadczenie w branży logistycznej. Obecnie prowadzimy handel międzynarodowy także w zakresie produktów rolnych z Ukrainy. Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają wymogi dotyczące jakości i bezpieczeństwa. Możesz od nas kupić zarówno zaledwie jedną tonę wybranych produktów rolnych, jak i 20-tonowy kontener i inne ilości hurtowe.

Obsługa logistyczna dostaw produktów rolnych

W ramach współpracy z nami możesz zlecić nam usługi logistyczne związane z dostawą produktów rolnych z i do niemal dowolnego miejsca na mapie świata. W szczególności specjalizujemy się w transporcie między Polską i takimi krajami jak Stany Zjednoczone, Chiny, Indie, Korea Południowa, Turcja i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Możemy dostarczyć towar między innymi w pudłach, kontenerach, na paletach i w specjalnych środkach do transportu płodów rolnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że terminowość jest szczególnie ważna w przypadku produktów rolnych. Dlatego zawsze starannie planujemy trasy i korzystamy z usług zaufanych partnerów biznesowych.

Firma Acland ma też własne magazyny, co znacząco ułatwia nam zachowanie wysokiej jakości obsługi logistycznej. Nasze magazyny są zlokalizowane w Polsce, Ukrainie, Chinach i Korei Południowej. W celu zapewnienia sprawności łańcucha dostaw oferujemy możliwość skorzystania ze wszystkich dostępnych środków transportu. Możemy zorganizować dostawy lotnicze, morskie, kolejowe i samochodowe. Ponadto zapewniamy pomoc przy wypełnianiu i kompletowaniu dokumentów związanych z importem i eksportem produktów rolnych.

Czytaj także

Jak transport lotniczy cargo zmienił globalny łańcuch dostaw?
Transport lotniczy cargo bez wątpliwości zrewolucjonizował globalny łańcuch dostaw. Bez dostaw ładunków lotniczych rzeczywistość przeciętnego obywatela Polski z pewnością wyglądałaby...
4 powody, dla których w transporcie morskim warto postawić na kontenery
Podczas organizacji transportu morskiego niezwykle ważne jest wybranie odpowiedniego sposobu przewozu towarów. Sporą popularnością cieszą się dostawy w kontenerach, co...

Formularz kontaktowy

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zaakceptuj, by korzystać z serwisu.