Firma logistyczna «AcLand»
Logistyka transportu międzynarodowego
i odprawy celne

Nasze usługi: przewóz ładunków ZEA-Polska

Nasze usługi: przewóz ładunków ZEA-Polska

Firma logistyczna Acland ma wieloletnie doświadczenie w logistyce transportu międzynarodowego na trasie Zjednoczone Emiraty Arabskie-Polska. Z przyjemnością pomożemy Ci w organizacji odprawy celnej, transporcie lotniczym i morskim, a także wielu innych aspektach dostawy towarów do i z ZEA. Czas zatem dowiedzieć się więcej o naszych usługach w zakresie przewozu ładunków między ZEA i Polską!

Jakie rodzaje transportu używamy?

Na trasie ZEA-Polska masz do wyboru transport lotniczy cargo i przewóz ładunków drogą morską. Choć odległość nie jest tak duża jak w przypadku transportu lotniczego z Chin, to wielu naszych klientów decyduje się właśnie na dostawy samolotami. Jest to najszybszy sposób dostarczenia towarów z ZEA do Polski – ładunek lotniczy może znaleźć się w kraju już w ciągu 2-5 dni. To dość istotne w przypadku np. produktów o krótkim terminie ważności lub krótkich deadlinów. Z kolei transport morski jest znacznie tańszy niż fracht lotniczy, ale wymaga więcej czasu. Przeważnie jest to minimum 25 dni, choć z największego sztucznego portu morskiego na świecie, Jebel Ali, towary zazwyczaj docierają w ciągu zaledwie 8-10 dni.

Jakie produkty przewozimy najczęściej?

Rodzaj przewożonych produktów zależy od naszych klientów. Jesteśmy w stanie podjąć się wielu ambitnych zleceń, a w swoim portfolio mamy m.in. dostawę pieca topionego do Gwinei czy też transport żurawia wieżowego z Chin do Kijowa. Cargo z Polski do ZEA najczęściej obejmuje takie ładunki w samolocie i na statku jak urządzenia mechaniczne i elektryczne, narzędzia, metale nieszlachetne, stal, żeliwo, produkty spożywcze, wyroby chemiczne, tytoń, drewniane meble, statki i jachty. Co ciekawe, w przypadku ZEA więcej eksportujemy niż importujemy. Z tego kraju sprowadzamy w ramach międzynarodowego frachtu lotniczego i morskiego urządzenia mechaniczne, optyczne i elektryczne, nieobrobione aluminium, wyroby z tworzyw sztucznych oraz wyroby włókiennicze.

Co warto wiedzieć o naszych usługach na tej trasie?

W ramach naszych usług możemy pomóc Ci w organizacji profesjonalnej dostawy ładunków lotniczych i morskich do i z ZEA. Przygotujemy dla Ciebie szczegółową wycenę kosztów wysyłki i pomożemy przygotować niezbędne dokumenty do odprawy celnej. Następnie zorganizujemy bezpieczny fracht morski lub transport lotniczy, dbając o stan przewożonego ładunku i dotrzymanie terminów. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy!

Czytaj także

Międzynarodowy handel produktami rolnymi: co warto wiedzieć o naszych usługach?
Acland od lat działa w międzynarodowym handlu produktami rolnymi. W tej branży zapewniamy szeroki wachlarz usług i to nie tylko...
4 ważne trendy w rozwoju transportu intermodalnego na trasie Chiny-Polska
Relacje gospodarcze między tymi krajami są w fazie dynamicznego rozwoju. Złożoność trasy i odległość sprawiają jednak, że przeważnie konieczne jest...

Formularz kontaktowy

Informacja o Cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zaakceptuj, by korzystać z serwisu.